4 Lut 2018

Kalendarz na 2018 rok – do pobrania

Jakiś czas temu bydgoscy harcerze dostali mały prezent – kalendarz do pokolorowania i powieszenia w swojej harcówce. Dziś ten prezent udostępniam Wam wszystkim.

Minął dopiero pierwszy miesiąc 2018 roku i (szczerze mówiąc) dla mnie i moich bliskich nie należał do najlepszych. Proponuję nie uznawać zatem stycznia za początek roku. Można śmiało zacząć rok od kiedy nam pasuje.

I jeśli ktoś chce mieć 2018 rok od teraz, to wystarczy pobrać kalendarz, pokolorować ze swoimi zuchami czy harcerzami, a na koniec powiesić na ścianie i cieszyć się z tego, że od teraz będzie już tylko jaśniej, lepiej i weselej.

Pamiętajcie: codziennie doba ma coraz więcej światła.

Kalendarz do pobrania tutaj: klik!

 

  w.grobelny 5 lutego 2018 świetny pomysł. doskonały na prostą majsterkę dla zuchów a do tego użytkowy. Chciałbym ten kalendarz wykorzystać na zbiórce. Tylko jak to pobrać? Metodą kopiuj? I jak się ma do tego ten wpis na dole strony: © Kasia Rożek Kopiowanie bez zgody zabronione Chyba, że tekst nad rysunkiem jest tą zgodą. Pozdrawiam serdecznie W.Grobelny Poczta Harcerska 136

  Kasia 5 lutego 2018 Faktycznie, nie wkleiłam linku, który ułatwi pobieranie. Dzięki za podpowiedź, już naprawiam :)

  w.grobelny 6 lutego 2018 Bardzo dziękuję i z utęsknieniem czekam na kolejny taki prezent. Pozdrawiam serdecznie W.Grobelny PH-136 Krotoszyn

Leave a comment

 • Kasia Rożek

  Od 4 roku życia z pędzlem w dłoni. Skończyłam grafikę warsztatową w Toruniu. Najczęściej zdarza mi się krótki komiks. Okazjonalnie maluję obrazy, kubki, taborety i umywalki.
 • Kategorie

 • © Kasia Rożek Kopiowanie bez zgody zabronione

  Strona internetowa: Piotr Kopera